Кошик
UA RU
ПН-ПТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 10:00-18:00
м. Київ, вул. Солом'янська 5, офіс 606
Меню
Каталог пультів
Каталог пультів
Допоможемо знайти пульт
Не знаєте, як знайти потрібний пульт? Ми допоможемо. Знайти за:
Допоможемо знайти пульт за:
Підбираємо пульт по фото
Надішліть фото пульта і менеджер підбере його для вас
Відправити фото пульта
Для оптових клієнтів
Найбільший асортимент в Україні
Найбільший асортимент в Україні
ИІндивідуальні умови співпраці
Індивідуальні умови співпраці
Підбір пультів, консультації, підтримка
Підбір пультів, консультації, підтримка
Швидка доставка по Україні
Швидка доставка по Україні
Блог
Усі
Пульт від TV-приставки виявився заблокованим: що р...
07-02-2023
Приставки на телевізор міцно увійшли до нашого побуту, але в процесі їх експлуатації можут...
Як відновити працездатність дистанційного пульта, ...
07-02-2023
Перегляд TV-програм все ще залишається масовою розвагою, і в сучасних реаліях цей ритуал н...
Новини
Усі
Графік роботи компанії ВАШ ПУЛЬТ на святкові дні 2...
25-12-2023
Графік роботи компанії ВАШ ПУЛЬТ на святкові дні 2023-2024
Відкриття нового магазина ВАШ ПУЛЬТ
25-08-2023
Відкриття нового магазина Ваш пульт

Перший в Україні інтернет - магазин пультів ду

Знайти пульт дистанційного керування в інтернеті на сьогоднішній момент стало досить просто. Величезна кількість різних продавців з різноманітним за якістю товаром і цінами з легкістю продадуть Вам даний аксесуар. Але якщо Ви хочете знати і купити якісний товар у першоджерела - ласкаво просимо! З 1998 року компанія працювала від ідеї «інформаційної платформи з пошуку пульта ду» до статусу першого в Україні спеціалізованого інтернет - магазину з продажу пультів дистанційного керування. Відстежуючи тенденції, новинки та зміни, які відбувалися на ринку пультів ду, магазин накопичив величезний багаж знань по підбору і замін. Починаючи свій асортимент з двох найпопулярніших позицій: пульт для Philips SAA 3010 і Горизонт Bp-6, які до сих пір користуються попитом на ринку України, до асортименту в 4500 моделей на сьогоднішній момент.

Купити пульт дистанційного керування для будь-якого пристрою: особливості 

Пульт дистанційного керування — це пристрій, що дає можливість дистанційно керувати пристроями. Він часто використовується за призначенням і піддається різним збоям, після чого перестає виконувати основну функцію. У такій ситуації треба перевірити батареї, оскільки саме через них часто пульт перестає працювати. Можливо, це помилка забрудненого приймача інфрачервоних хвиль — тоді просто протріть контакти та пластину. В іншому випадку варто купити пульт для заміни.Наш інтернет-магазин пропонує вам обрати пульти дистанційного керування для будь-яких пристроїв. У нашому асортименті ви неодмінно знайдете те, що вам потрібно. 

 

Пульти дистанційного керування — який обрати? 

Відповідь на питання, який пульт ДК краще вибрати, залежить насамперед від наших індивідуальних потреб. Якщо потрібна тільки заміна зламаного телевізійного пульта, варто спробувати знайти його фірмовий аналог або альтернативну модель. Можна також відмовитися від цього та купити один пульт, який, можливо, не буде занадто високотехнологічним, але працюватиме з телевізором і іншими пристроями.Наш асортимент оригінальних пультів дистанційного керування дає змогу обрати кращий варіант для управління кондиціонерами, телевізорами, супутниковими ресиверами, DVB-T2 тюнерами, гаражними та в’їзними воротами тощо. Перед замовленням можна зробити порівняння кількох моделей, щоб обрати кращу з них. Пульти відрізняються високою якістю та мають безліч різних функцій: централізоване управління, програмування, управління одним або декількома гаджетами, регулювання положення планок жалюзі на кондиціонері. Вони також характеризуються інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Оберіть найзручніший для вас варіант. 

Пульт дистанційного керування з клавіатурою 

Сучасний телевізор використовується не тільки для перегляду телевізійних каналів. Платформи smart TV пропонують безліч розваг, за якими традиційний пульт іноді не встигає. З його допомогою важко, наприклад, шукати відео на YouTube або вводити адресу вебсайту. Тому варто придбати мультимедійний пульт із клавіатурою QWERTY. Він бездротовий, а приймач підключається до USB-порту.

Зазвичай на передній панелі міститься мультимедійні кнопки, наприклад, для прокрутки, вибору програм або управління гучністю. На задній панелі міститься клавіатура, яка дає змогу зручно друкувати. Пульт дистанційного керування оснащують кулькою або трекпадом для зручного управління курсором. Звертайтесь до нас і ми допоможемо підібрати оптимальний варіант.

Голосовий пульт 

Голосове управління в телевізорах набирає популярності. Особливо це стосується моделей Android і приймачів брендів Samsung і LG. Щоби зручно використовувати цю функцію, вона має бути оснащеною відповідним пультом дистанційного керування з вбудованим мікрофоном. Просто натисніть кнопку або скажіть фразу «ОК, Google», щоби запустити опцію голосового управління. Завдяки їй використання апаратних функцій стає набагато зручнішим.У нас у наявності будь-які рішення для керування технікою, і тут ви зможете купити дистанційні пульти для свого пристрою, ціна товару вас приємно здивує.Дата публікації: 10.08.2021

З повагою, Зубенко Володимир і команда Ваш пульт