Кошик
UA RU
ПН-ЧТ: 9:00-19:00
ПТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 10:00-18:00
м. Київ, вул. Солом'янська 5, офіс 606
Меню
Каталог пультів
Каталог пультів

Програмовані пульти

Не можете знайти пульт дистанційного керування для своєї техніки?

Пульт від телевізора, купленого тиждень тому, відразу вийшов з ладу?

Ви є власником ексклюзивного медіаплеєра, HI-END ресивера, 3D проектора або іншої техніки, якої в Україні налічуються одиниці?

Техніка випускалася років 20-30 потому і знайти пульт не є можливим?

Або є сумніви, що після поломки пульта Ви не зможете його купити, адже пульт невід'ємна частина техніки, без якої функціонування апаратури не буде повноцінним?

Це питання допоможе вирішити ПРОГРАМОВАНИЙ ПУЛЬТ дистанційного керування! Нове і технологічне рішення, яке обрало вже більше одного мільйона користувачів у всьому світі!

Програмований пульт дистанційного управління - це:

  • Універсальність - цей пульт дозволить позбутися від проблеми використання великої кількості пультів в будинку, так як на нього можна запрограмувати до 4 видів різної техніки. Це може бути не тільки протокол з телевізійного пульта, але і з наступних видів техніки: DVD і відео програвачів, музичних центрів, супутникових і DVB ​​T2 тюнерів, ресиверів, домашніх кінотеатрів, проекторів і т.і.
  • Функціональність - USB порт дозволяє використовувати даний пульт, як "конструктор пульта" і скомбінувати коди з різних протоколів, створивши свій індивідуальний пульт, так само його можна використовувати, як фотоприймач і зняти протокол з Вашого оригінального пульта. 
  • Безпека і довговічність - якість даного товару можна порівняти з оригінальними пультами. Виробництво даних пультів розташоване в Китаї, але фабрики-виробники мають сертифікати якості і при виробництві використовують тільки перевірені матеріали. Так ABS пластик, з якого виконаний пульт, дозволяє зробити Ваш пульт міцнішим і виключити "токсичний запах", що зустрічається в дешевих пультах. А корпусні мікросхема виключить ймовірність поломки при незначних падіннях. 
  • Дизайн - за бажанням від Ваших потреб ми можемо запропонувати кілька різних за розміром, кольором і кількістю кнопок корпусів. При необхідності, вибравши потрібний корпус ви може захистити користувачів від непотрібних функцій.

 

 


  • Раціональність - вартість даного пульта коливається від 179 до 229 грн., Від обраного корпусу, при цьому вартість оригінальних пультів стартує від 500 грн., І його пошуки можуть перетворитися в тривалий квест. Фахівці нашої компанії постійно знаходяться в пошуку рідкісних моделей пультів, тому наша власна база прошивок активно поповнюється. Якщо Вас зацікавила тема програмування пультів або Ви хочете навчиться програмувати пульт самостійно, Ви можете переглянути відеоролик вказаний нижче, щоб ознайомиться з темою більш детально.

  • Якщо Ви знаєте, що такий пульт, як у Вас знайти не є можливим, ми можемо запропонувати Вам «послугу конвертації пульта». Так ви зможете зберегти весь функціонал з оригінального пульта, і Вас не застане зненацька його поломка або втрата.     
    {**}