UA RU
ПН-ЧТ: 9:00-19:00
ПТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 10:00-18:00
м. Київ, вул. Солом'янська 5, офіс 606
Меню
Каталог пультів
Каталог пультів

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

 Цей Договір публічної оферти  (надалі – Договір) є публічним, тобто відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх покупців незалежно відстатусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець).

 Уважно прочитайте текст цього Договору, і якщо ви не згодні з яким-небудь його пунктом, пропонуємо вам відмовитися від купівлі Товару. У випадку прийняття умов Договору, ви погоджуєтеся з усіма його умовами і підтверджуєте, що вам зрозумілі всі його положення.

 Цей Договір адресований необмеженому колу осіб, який є офіційною публічною пропозицією Продавця укласти з Покупцями договір купівлі-продажу Товарів, фотографії яких розміщені у відповідному розділі інтернет-магазину «Ваш пульт» за адресою https://pulti.ua.

 При повній згоді з цим Договором публічної оферти Покупець приймає умови і порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару, повернення товару, відповідальності за недобросовісне замовлення і за невиконання умов  цього Договору.

 Договір вважається укладеним з моменту натискання кнопки «Оформити замовлення» на сторінці оформлення замовлення і підтвердження його покупки або шляхом усного підтвердження по телефону.

 Натискання в інтернет-ресурсі на сторінці оформлення замовлення кнопки «Оформити замовлення», або усного підтвердження по телефону, або письмового підтвердженів месенджерах, або письмового підтвердження в повідомленнях,  означає, що Покупець, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець), згідно чинного українського законодавства, прийняв до виконання умови Договору публічної оферти, які вказані нижче.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Цей Договір укладається шляхом надання повної й безумовної згоди (акцепту) Покупця на укладення Договору в повному обсязі,без підпису письмового примірника Договору Сторонами.

1.2. Договір має юридичну силу відповідно дост.ст. 633, 641, 642 Цивільного кодексу України і є рівносильним Договору,підписаному Сторонами на папері.

1.3. Відповідно до положень ч. 2ст. 638 та ст. 642 Цивільного кодексу України у разі прийняття викладених нижче умов, Користувач акцептуючи дану публічну оферту стає Покупцем, а Продавець і Покупець спільно -Сторонами Договору.

1.4. У зв'язку з вище викладеним,уважно ознайомтеся з текстом цієї публічної оферти і якщо ви не згодні з її умовами та правилами, або з будь-яким іншим пунктом її умов, Продавець пропонуєвам відмовитися від укладення Договору і придбання Товарів.

1.5. Публічна оферта, виражена вцьому Договорі, набирає чинності з моменту її розміщення в мережі Інтернетза адресою: https://pulti.ua і діє домоменту відкликання публічної оферти Продавцем.

1.6. Укладаючи цей Договір, Покупець підтверджує, що розуміє значення своїх дій і здатний керувати ними, не перебуває під впливом помилки, обману, насильства, погрози. Договір укладено Покупцем добровільно, з попереднім повним ознайомленням з умовами цього Договору, зміст якого йому розуміло.

1.7. Продавець має право вбудь-який час на свій розсуд змінити умови публічної оферти або відкликати її. У разі зміни Продавцем умов цього Договору-оферти, зміни набирають чинності з моменту розміщення змінених умов в мережі Інтернет за адресою https://pulti.ua, якщо інший строк не зазначений Продавцем при такому розміщенні.

1.8. Покупець підтверджує факт ознайомлення та згоди з усіма умовами цього Договору в повному обсязі шляхом акцептування.

1.9. Укладаючи Договір (тобто акцептуючи умови існуючої Пропозиції (Оферти) шляхом оформлення Замовлення),Покупець підтверджує наступне:

1.9.1. Покупець цілком і повністю ознайомлений, і згоден з умовами цієї пропозиції (оферти), включаючи зміст цього Договору, порядок прийняття претензій, характеристики Товару, ціну Товару, умови оплати вартості Товару, умови доставки Товару і оплати вартості такої доставки,умови повернення Товару,гарантійні зобов'язання щодо Товару, тощо.

1.9.2. Якщо Покупець є фізичною особою, він дає дозвіл на обробку Продавцем своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього строку дії Договору, а також протягом необмеженого терміну після закінчення його дії. Крім цього, укладенням цього Договору, Покупець підтверджує, що він повідомлений (без додаткового повідомлення) про права, встановлених Законом України «Прозахист персональних даних», про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Продавцю з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Покупець також погоджується з тим, що Продавець має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень Покупця, не змінюючи при цьому мети обробки персональних даних. Обсяг прав Покупця, як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» йому відомий і зрозумілий.

1.10. Цей Договір вважається укладеним  змоменту натискання на кнопку «Оформити замовлення» або усного підтвердження по телефону, яким Покупець надає згоду здійснити покупку наявного у Продавця Товару та дієдо моменту отримання Покупцем Товару від Продавця і повного розрахунку з ним.

1.11. Для регулювання договірних правовідносин за Договором Сторони обирають та, в разі необхідності, застосовують українське законодавство. Якщо міжнародним договором, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України, встановлені інші правила, ніж ті, що встановлені українським законодавством, то застосовуються правила міжнародного договору.

2.ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

2.1. Сайт – веб-сайт, що розміщений в мережі Інтернет за адресою: https://pulti.ua, включаючи всі його веб-сторінки.

2.2. Інтернет-магазин «Ваш пульт» – сайт Продавця, створений для укладення договору в роздрібної купівлі – продажу на підставі ознайомлення Покупця з запропонованим Продавцем описом Товару на фотознімках, за допомогою мережі Інтернет, щовиключає можливість безпосереднього ознайомлення Покупця з Товаром та який дає можливість оптовим покупцям ознайомитися з асортиментом Товару.

2.3. Оферта - даний документ «Договір публічноїоферти» (далі - «Договір»), опублікований в мережі Інтернет за адресою: https://pulti.ua.

2.4. Акцепт - надання Покупцем повної і безумовної згоди Продавцю на пропозицію укласти цей Договір на умовах, передбачених Публічним договором оферти, що оформляється одним з нижче вказаних способів:

1. шляхом усного замовлення Товару через менеджера Продавця зателефонувавши за номерами телефонів: +380442232640,+380985445588, +380506498009, +380507883370, +380938455524, +30737441000,+380673284234, +380508224499;

2. шляхом додавання його у віртуальний кошик та натискання в інтернет-ресурсі на сторінці оформлення замовлення кнопки «Оформити замовлення»;

3. шляхом замовлення Товару через месенджери Viber або Telegram Продавця за номером +380985445588, або на корпоративних сторінках інтернет-магазину у соціальних мережах.

2.5. Користувач сайту інтернет-магазину «Ваш пульт» – особа, якамає доступ до сайту, за допомогою мережі Інтернет і використовує сайт інтернет-магазину, та яка переглядає інформацію на сайті і/або замовляє та/абоотримує Товари/послуги з використанням технічних інструментів сайту.

2.6. Реєстрація – заповнення Користувачем відповідної форми насайті із зазначенням необхідних даних.

2.7. Персональнідані – відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована.

2.8. Товар – опублікований на сайті інтернет-магазину перелік найменувань асортименту, представлений в інтернет-магазині, за якими вказується ціна, назва і опис товару та який супроводжується його зображенням.

2.9. Послуги – перевірка і підбір пультів, налаштування і програмування спеціалізованих пультів.

2.10. Продавець – власник Товару, щопропонується на сайті інтернет-магазину, реквізити якого зазначені в рахункахна оплату та/або товаросупровідних документах.

Продавцями Товару на сайті інтернет-магазину «Ваш пульт» є:

1. Фізична особа-підприємець Зубенко Володимир Володимирович (код ЄДРПОУ 2969508815), зареєстрований за адресою: 03037, м. Київ, вулиця Братів Зерових, буд.14 Б, кв. 76, або

2. Фізична особа-підприємець Клімаш Степан Миколайович (код ЄДРПОУ  3051800597), зареєстрованийза адресою: 03110, м. Київ, вул. Златопільська, 2, кв. 125, або

3. Фізична особа-підприємець Єрзіна Ельвіра Русланівна (код ЄДРПОУ  3451515589), зареєстрована за адресою: 02218, м. Київ, вул. Райдужна, 4, кв. 128.

 Продавцем може бути також інша юридична особа або фізична особа-підприємець, яка розміщує на сайті інформацію про товари, які реалізує, та/або послуги, які пропонує. Найменування Продавця вказується в документах на передачу Товару Покупцеві.

2.11. Покупець – дієздатна фізична особа, яка досягла 18 років, отримує інформацію від Продавця, розміщує замовлення щодо купівлі Товару, що представлений на сайті інтернет-магазину для цілей, що не пов'язані зі здійсненням підприємницької діяльності, або юридична особа чи фізична особа-підприємець.

2.12. Замовлення – рішення Покупця придбати Товар шляхом належного оформлення запиту Покупця на придбання і доставку за вказаною Покупцем адресою, обраних на сайті Товарів.

2.13. Особистий кабінет Покупця – сторінка сайту, що містить історію зроблених Замовлень на сайті і персональну інформацію, зазначену при реєстрації. Особистий кабінет Покупця може містити також іншу інформацію, обсяг якої визначається Продавцем самостійно.

2.14. Одержувач – Покупець, або особа, яка відімені Покупця фактично отримує Товар, що був доставлений власними силами Продавця або Компанією-перевізником.

2.15. Істотний недолік Товару – недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання Товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника (Продавця), після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин і при цьому наділений хочаб однією з нижче наведених ознак: а) він взагалі не може бути усунутий; б) його усунення потребує понад чотирнадцять календарних днів; в) він робить Товар суттєво іншим, ніж передбачено договором.

2.16. Кур'єрська доставка – безпосередня передача Товару від співробітника служби доставки або кур’єрської чи експедиторської служби Покупцю в місці, зазначеному Покупцем в якості адреси доставки, на платних або безоплатних умовах.

2.17. В Договорі можуть використовуватися терміни, не визначені в розділі 2  Договору. В такому разі тлумачення термін упроводиться у відповідності з текстом Договору. У випадку відсутності однозначного тлумачення терміну в тексті Договору слід користуватися тлумаченням терміну, що визначається: в першу чергу – законодавством України, вдругу чергу – на Сайті, потім загально прийнятим тлумаченням, що склалося.

3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах цього Договору. Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в інтернет-магазині, втому числі:

- добровільний вибір Покупцем Товарів в інтернет-магазині;

- самостійне оформлення Покупцем замовлення в інтернет-магазині;

- оплата Покупцем замовлення, оформленого в інтернет-магазині;

- обробка та доставка замовлення Покупцеві у власність наумовах цього Договору.

3.2. Цей Договір поширюється на всі видиТоварів і Послуг, представлених на сайті, поки такі пропозиції з описом розміщенів інтернет-магазині.

3.3. Покупець зобов'язаний самостійно ознайомитися з умовами цього Договору, і Продавець не зобов'язаний додатково або будь-яким іншим способом інформувати Покупця про наявність Договору крім якпублікації його на сайті https://pulti.ua.

3.4. Шляхом укладення цього Договору Покупець підтверджує, що він ознайомлений з інформацією про Товар, який продається за умовами цього Договору, а саме щодо його форми, габаритів, зовнішнього вигляду, дизайну, кольору, розміру, якості, з характеристиками матеріалу, з якого Товар виготовлений, а також з інформацією про його виробника, усвідомлює такі характеристики Товару і їх значення, і згоден на придбання такого Товару зтакими характеристиками.

4. РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ

4.1. Реєстраціяна Сайті здійснюється за адресою https://pulti.ua/#login.

4.2. Реєстраціяна Сайті не є обов'язковою для оформлення Замовлення.

4.3. Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Користувачем при реєстрації.

4.4. Користувач зобов'язується не повідомляти третім особам логін і пароль, вказані Користувачем при реєстрації. У разі виникнення у Користувача підозр щодо безпеки його логіна та пароля або можливості їх несанкціонованого використання третіми особами, Користувач зобов'язується негайно повідомити про це Продавця, направивши відповідний електронний лист за адресою:info@pulti.ua

4.5. Спілкування Користувача/Покупця з представниками Продавця має будуватися на принципах загальноприйнятої моралі і комунікаційного етикету. Суворо заборонено використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів, а також загроз ішантажу, в незалежності від того, в якому вигляді і кому вони були адресовані.

5. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

5.1. Продавець забезпечує наявність на своєму складі Товарів, представлених на сайті. Супроводжуючі Товар фотографії можуть незначно відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару, з огляду на особливості колірної передачі різних пристроїв, за допомогою яких проглядається сайт. Супроводжуючі Товар опис/характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки.

5.2. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарівна складі Продавця, останній має право виключити зазначений Товар із Замовлення/анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення на адресу, зазначену Покупцем при реєстрації, або іншим способом.